| bambone33 a întrebat:

Salutare TPU, cunoasteti site-uri de seriale fara reclame, chiar si cu bani, unde sa avem cat mai multe seriale, la zi? Erau acum cativa ani vplay si serialepenet. Mai sunt altele asemanatoare? Multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Netflixul este cel mai ieftin si cel mai bun, cu mii de filme si seriale, fara reclame.

| AlexFl10 a răspuns:

Nu, acest fel de site su fost inchise deoarece s-a deschis Netflix si a cumparat ideea lor.

| suntserios a răspuns (pentru AlexFl10):

Loool, Netflix nu a cumparat nicio idei. Site urile alea au fost invhise ca erau ilegale