| SD_Jason_1994 a întrebat:

De ceva vreme caut un film ce l-am văzut mai de mult. Este vorba despre un tip ce dorește sa cumpere o casa sau cel puțin tablouri din ea dar persoana ce deține casa comunica cu el prin scrisori. Nici odată nu se arata la față și sta ascunsă Intr-o camera în interiorul casei. Este o fată. mă puteți ajuta? Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Filmul se cheama The best offer. E un film superb REvizionare placuta!

| floresdemayo a răspuns (pentru վፀiፀፀ):

Bravo, uite că ai știut! Eu nu știam de acest film, mi-a scăpat, dar i-am citit sinopsisul (pare cuceritor). Trebuie să-mi fac timp, pentru a-l viziona și eu.

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru floresdemayo):

E un film superb care arata de ce pot fii oamenii in stare. Mie mi-a placut foarte mult! Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

.Îmi amintesc de el, dar numele nu.