| Aallexxuuttzzuu a întrebat:

Salutare TPU, imi spuneti si mie niste filme (NU SERIALE) cu vampiri happy sa fie filme mai noi gen dupa 2007.

1. sa nu fie seriale
2. sa nu fie seria din twilight

Raspunsul cu cele ma multe filme pe tema care am pus-o happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vampire Academy (2014),Only Lovers Left Alive (2013),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night (2011),Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Vamps (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Dracula Untold (2014)

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Blade 1-3 mi se pare cel mai bun film cu vampiri.

| J0B0MAT a răspuns:

Interview with the vampire( nu e nou, dar e foarte tare)
Only lovers left alive

Deşi ai spus că nu vrei seriale, totuşi îţi recomand The vampire diaries.

| daniel33441 a răspuns:

Byzantium,blade, Let the Right One In,underworld, From Dusk Till Dawn,Queen of the damned, Abraham Lincoln: Vampire Hunter, Only Lovers Left Alive, Rembrandt – Rondul de Noapte, Cirque du Freak: The Vampire's Assistant.

| Maney31 a răspuns:

Uita-te la "Dracula:povestea nespusa" sau la Van Helsing, eu le-am vazut si crede-ma ca sunt exceptionale big grin