| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva un serial anime cu multe episoade? Ceva gen naruto, sa aiba o poveste frumoasa si sa fie cu puteri, harem, actiune si multe episoade, peste 300. Funda!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

One Piece e destul de bun și lung.

| Bogdan2111s a răspuns:

Salut poti sa te uiti la Bleach care e un anime destul de bun cu multa actiune, sau la Dragon Ball / Dragon Ball z si tot asa si el este super numai ca o lungeste mult inainte sa se bata big grin. Sper ca te-am ajutat si ca o sa iti placa cele 2. Daca vrei un raspuns mai rapid poti sa intri in grupul de pe Facebook Anime Romania Sau Anime 4 Romania.