| Alexandru197 a întrebat:

Stiti ceva, va mai scoate serialul "Sex Education" sezonul 3?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

O sa mai fie dar probabil nu il scot pana in 2021.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Abia a apărut sezonul 2, deci pe la anul.

| Alexandru197 explică (pentru supadeceapa):

Pff nasol tocmai ce incepuse sa imi placa...

| sammy7 a răspuns:

Posibil pana in Ianuarie 2021
Trailer Season 3:https://www.youtube.com/watch?v=zzoRqGfb9XM&app=desktop#

| SweetbutPsychoGirl a răspuns:

Trebuie sa scrie undeva daca mai apare in continuare. De obicei pe Netflix.
Apropo, de ce ai sufletul trist?

| Alexandru197 explică (pentru SweetbutPsychoGirl):

Asa mi-a ramas de acum 2 ani si + ca nu stiam ce nick sa imi pun

| SweetbutPsychoGirl a răspuns (pentru Alexandru197):

Aaa..Am inteles.

| Erik55 a răspuns:

Cel mai probabil il va scoate : ))
pentru ca a avut un final extrem de confuz, care arata clar ca va urma un urmator sezon

iti recomand pe Netflix Darkest hour
ai aici un scurt rezumat: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......-decisiva/