| cristi4455 a întrebat:

Salutare tuturor, cand eram mic, acum vreo 6 ani am vazut un film pe Kanal D parca sa zic cu un tip care murise intr-un acident sau ceva si dupa moarte primise apripi de inger si inca era pe pamant iar datoria lui era sa fie ingerul pazitor al cuiva, dar faza era ca el era cam depravat, fuma, bea si incepeau sa ii cada pene din aripi si as vrea sa-l mai revad, chestia e ca nu mai stiu cum se numea, va rog frumos cine stie sa-mi spuna

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Michael (1996)?
https://www.youtube.com/watch?v=DAbjI5CKQYQ

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate era cu Nicolas Cage sau Janiffer Lopez ( sau cum s-or scrie numele).

| cristi4455 explică (pentru Celcestietot):

Nu, nu era cu cineva asa de cunoscut, tipul asta era un badaran, gen, bea, fuma, injura, si cu toate astea era inger doar ca el nu.si accelta statutul de inger, dar pana la urma se da pe brazda

| Bizon95 a răspuns (pentru Celcestietot):

Vrei sa spui Meg Ryan nu Jennifer Lopez :P
City of Angels 1998
https://www.imdb.com/title/tt0120632/

| Bizon95 a răspuns (pentru Raven):

Da, si eu cred ca Michael
https://www.imdb.com/title/tt0117038/
si mai era si afemeiat, nu doar beutor
asa un inger vreau sa ajung si eu :D:D:D:D

| cristi4455 explică (pentru Raven):

Asta e, multumesc mult Raven, raman dator cu" raspuns câștigător "

| cristi4455 explică (pentru Bizon95):

Mulțumesc frumos si tie Bizon, raman dator pentru data viitoare!

| Raven a răspuns (pentru cristi4455):

Cu plăcere!