| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa iti spuna un parinte ce inger pazitor ai?

Funditssa;;]

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Din pacate nu potehappy deoarece nimeni nu te cunoaste mai bine pe tine decat tu.
Dar probabil vei putea sa iti dai seama tu isusi de cine te pazeste doar asteapta sa treca timpul.Te poti lua dupa trasaturi.
Bafta!

| Andraab a răspuns (pentru AndyIQ):

Multumesc :]!

12 răspunsuri:
| PreaSfintitu a răspuns:

Nu exista ingeri pazitori straight face

| blueangel99 a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Aoleu, pe-asta de unde ai scos-o? rolling eyes

| PreaSfintitu a răspuns (pentru blueangel99):

Dintr-un loc numit realitate

| Anonymus314 a răspuns:

Cum adica ce inger pazitor ai? un inger oarecare.

| doctorul5 a răspuns:

Poti afla singura.

| xname23 a răspuns:

Ce inger pazitor ai? ai un inger pazitor si atat!

| danut a răspuns:

Draga Alexandra, adevarul este ca doar anumiti oameni au ingeri pazitori, nu toti. Cum sunt, doar Dumnezeu stie caci noi nu-i putem vedea sau daca se fac vazuti, probabil arata ca niste oameni normali. Si pentru stiinta ta cei ce au ingeri pazitori sunt doar aceia care au facut "un contract declarat " (prin botez CONSTIENT si cu martori) cu Dumnezeu, cei ce conform celor spuse de Apostolul Ioan in cartea Apocalipsei ". respecta TOATE cele 10 porunci si TIN credinta LUI (nu doar in) Isus Hristos". Acestia sunt si SINGURII care se numesc COPII ai lui Dumnezeu.

| DeliaDaniela a răspuns:

Parinte... preot vrei sa zici?
cu siguranta nu! preotii nu au niciun fel de putere supranaturala, n-are de unde sa stie!
Si nimeni nu poate sti ce inger pazitor avem fiecare [ daca avem ]

| MyMindRules a răspuns:

N-are de unde sa stie nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poate daca i dai banii isi spune

| Andraab a răspuns:

Mda...stii nu prea am chef de asa ceva, am pus o intrebare daca vrei sa ma ajuti ma ajuti daca nu tine-ti parerea pentru tine
Nu cred ca esti parinte;]