| User0987654321 a întrebat:

Salutare tuturor! Exista vreo posibilitate sa contactez un producator/regizor de film american? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur! Ia-ti bilet de avion spre America si fa-ti programarea la o audienta cu un producator sua regizor.
Dar atentie, trebuie sa vorbesti fluent engleza ca ei nu inteleg romana.

Stai, vad ca tu ai doar 14 ansiori, deci este imposibil sa zbori in America sau sa te intalnesti cu cineva de acolo, asa ca, hai la invatat pana ajungi sa implinesti 18 ani, ca sa poti avea o sansa sa iti cumperi bilet si VIZA de America!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ai contact cu el, cauți datele de contact și gata. Să îți răspundă, să te ia in în seamă, șanse zero.

| johnnny123 a răspuns:

Ce înțelegi prin "să-l contactezi"?

Nu te oprește nimeni să le scrii mesaje pe social media, dar asta nu înseamnă că-ți va și răspunde vreunul și că vei putea avea o conversație cu el.

| ReddY25 a răspuns:

Te duci peste el noaptea

| User0987654321 explică (pentru ReddY25):

Îți mulțumesc pentru sfat, așa o să fac?

| User0987654321 explică (pentru User0987654321):

Îți mulțumesc pentru sfat așa o să fac?

Răspuns utilizator avertizat
| User0987654321 explică:

Da, mi-a mai comentat așa în "scârbă"... exista vreo posibilitate ceva sa o fac sa nu îmi mai răspundă?(credeam că doar pe mine mă enervează, dar se pare că nu happy )

Răspuns utilizator avertizat