| Alecu_Christian_1994 a întrebat:

Va rog frumos, am si eu o mare rugaminte la voi, sper sa ma puteti ajuta. Imi plac foarte mult 2 filme: Stardust si Son of a gun. Credeti ca imi puteti da si mie filme in genul acelora? Tin sa mentionez ca imi place genul fantastic medieval.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Ca Stardust: filmele din seria The Chronicles of Narnia, filmele din seria Fantaghirò, Princess Alisea (Sorellina e il principe del sogno), The Dragon Ring (Desideria e l'anello del drago), Inkheart, The Secret of Moonacre, Legend, Maleficent, Ladyhawke, Peter Pan (2003), Hook, The Golden Compass, Jack the Giant Slayer, Mirror Mirror, Beauty and the Beast (2017), Willow
Ca Son of a Gun: The Baytown Outlaws, Bandits, The Big Hit, 2 Guns, Man on a Ledge, Reindeer Games

1 răspuns: