| RaulTapiru a întrebat:

Vreau ceva de genul negrul care pare ca nu si dinte din filme dar auriu.Ma puteti ajuta cu site-uri? Mentionez nu vreau permanent.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

" Vreau ceva de genul negrul care pare ca nu si dinte din filme dar auriu"
Nu am inteles nimic, nu stiu la ce te referi. Mai scrie odata pentru ca daca citesti propozitia ta cu voce tare, o sa -ti dai seama ca nu se intelege despre ce vorbesti

| RaulTapiru explică:

Vreau ceva de genul negrul acela din filme in care pare ca nu ai dinte dar pe auriu.Ma puteti ajuta cu site-uri? scuze pentru exprimarea anterioare probleme cu tastatura.