| RoxYuuKikyo a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati alte anime-uri in afara de :vampire knight, inuyasha, soul eater, death note, povesti cu fantome, romeo si julieta, slayers, yu yu hakusho, naruto, naruto shippuden, suburbii, trinity blood, blood+, nana, lovely complex, gits:sac, bleach, tokyo mew mew, sailor moon, full metal alchemist, fumoffu

Răspuns Câştigător
| Akira a răspuns:

Itazura na kiss
shiki
dn angel
tsukihime
elfen lied
loveless
gravitation
kuroshisuji
fruits basket
la corda d'oro
kaichou wo maid sama
ouran high school host club
Special a
uraboku

7 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Iti recomand anime-ul "KILARI". Este foarte interesant! Este vorba despre Kilari, o fata care isi doreste din tot sufletul sa devina vedeta, iar pe parcursul povestirii, prin rabdare si perseverenta, va reusi sa-si indeplineasca toate scopurile. Sper sa-ti placa!

| RoxYuuKikyo explică:

Am cazut kilari am uitat sa scriu in lista.

| loveanime a răspuns:

Kaleido star; kiddy grade; kamikaze kaitou jeanne; ginban kaleidoscope; shugo chara; code geass; honey & clover; vocaloid; sola; black cat; venus versus virus; 11 eyes; fate stay night; princess tutu

| Mitchi a răspuns:

Kaleido Star, Jigoku Shoujo.

| PrincessConsuela a răspuns:

Nana(adica 7 in japoneza)

| Alice_2720 a răspuns:

Eu iti sugerez "Shugo Chara"

| PykyPyky a răspuns:

Peach girl
School days
Ichigo 100%
Onegai teacher
Onegai twins
Myself youself