| FuNNy121431 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu zombie cand niste adolescenti se duc intr-o excursie si acolo ii ataca niste zombi si trebuie sa supravietuiasca. Decat sa dati copy & paste la o lista intreaga de filme mai bine sa fie unu si bun.
multumesc
funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

După scenariul tău, adolescenți, excursii, zombie, sunt prea puține, să zicem:The Demented (2013),Carriers (2009, cu un virus), mai poți încerca, Antisocial (2013/dar fără excursie), altele cu zombie, fără prea mari pretenții de excursii și adolescenți, doar câteva, nu-nșir prea multe:13 Eerie (2013),The Crazies (2010),Dead Season (2012),Remains (2011),The Colony (2013) etc.

| FuNNy121431 explică (pentru faramatania):

Excelent raspuns, funda :*

| faramatania a răspuns (pentru FuNNy121431):

Mulțumesc!