| denisafrent a întrebat:

Salutari! caut un film horror in care e un psihopat care omoara oameni si mai e o femeie care ii gateste si ii mananca si bineinteles tipica poveste a filmelor horror clasice niste tineri merg la o casa intro padure si sunt vanati de acest psihopat..coperta este cu o placinta cu un deget in ea ..nu stiu cum se numeste va rog putin ajutor big grin big grin big grin

3 răspunsuri:
| marinelamarin a răspuns:

Filmul se cheama Wrong Turn.sunt 5 parti, toate la fel de terifiante.nu stiu care din parti este acea cu femea care gateste oameniilaughing. uiate la toate sunt foare horror. funda?

| Ludmila0000 a răspuns:

Am vazut si eu acest gen de film. Dar nu mai stiu cum se numeste imi pare rau.
sad