| Thunder182 a întrebat:

Acum ceva timp, am văzut un thriller pe YouTube al unui film horror.
Erau 2 tineri care mergeau prin pădure si la un moment dat unul dintre ei se uita într-o carte cu demoni. Deschide la pagina la care apare o femeie în alb, fără față, iar după aceasta apare fix in fața lor si ii omoara.
Rețin doar cu avea crăpături pe față si asa omoara si unul dintre tineri.
Stie cineva despre ce vorbesc? Daca era film sau serial?
Dau funda.

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Dacă l-ai văzut pe Youtube, nu ai thriller-ul în history? Că așa e ca și rezolvată treaba.

| Thunder182 explică (pentru Anuket):

Era o reclamă

| Anuket a răspuns (pentru Thunder182):

Scuze, poate era de la Netflix sau HBO. The birch seamă puțin cu ce ai detaliat.