| GumitzaDePepene a întrebat:

Saluut!
Cum se numeste urmatorul film? Am un mini rezumat la el, l-am vazut putin la televizoor si nu mai stiu cum se numeste.
Pai, cand era mai mic, un baiat s-a dus la o petrecere si jucau sticluta.Lui ii placea de o fata, si voia sa pice cu ea, da se duca pentru 5 minute intr-un dulap, dar cand a fost randul lui a picat cu o fata emo, care il speria.Ei ii placea mult de el si voia sa faca dragoste cu el, dar el era terifiat, asa ca a fugit din dulap, Fata asta emo i-a facut un blestem prin care niciodata sa nu se mai bucure de o fata.
Si cand era adult, lui ii placea de o fata, si dupa ce facea dragoste cu ea, ea s-a maritat cu cineva. mentionez ca el era dentist.
Dupa u timp, a inceput sa faca dragoste cu toate fetele si ele, imediat dupa aia, isi gaseau perechea si se maritau...
si, la o nunta, s-a indragostit de o fata si vice versa, si el voia sa se ataseze ai mult de ea, dar ea era stinghera, pentru ca la orice pas facea o prostie, era foarte >>stangace.
si nu m-am mai uitat mai incolo...
Cum se numeste filmul (a fost mai demult la proTv)

Răspuns Câştigător
| katalen a răspuns:

Stai, cred ca stiu filmul laughing)laughing))) se numeste Good luck Chuck laughinglaughing l-am vazut acum MUUUULT timp si am uitat de el. Sigur asta e filmul happy

1 răspuns:
| katalen a răspuns:

Oh..imi pare rau ca nu te pot ajuta, dar daca afli cumva numele filmului te rog sa imi trimiti si mie un mesaj sa imi spui ca dupa ce ai facut aici rezumatul suna foarte interesant...