| Rockărița a întrebat:

Saluut! Imi spuneti niste filme horror tari? big grin

Răspuns Câştigător
| JeSuisElle a răspuns:

Pai o sa iti zic ce filme mi s`au parut mie cele mai bune.
The ring 1, 2 si 3
The grudge 1, 2, 3, 4
Mirrors 1, 2
The eye
The Hauting in Connecticut
Drag me to hell
The uninvited
The orphanage
Orphan
Insidious
Case 39
Silent Hill
House of wax
Shutter
One missing call
Trick or treat
My bloody Valentine
Saw [ nu sunt fana...dar am vazut cateva filme ]
Autopsy
Si uite si 2 seriale geniale : The walking dead, American horror story te poti uita la ambele pe vplay. Vizionare placuta orice ai urmari :3

15 răspunsuri:
| edy_8552 a răspuns:

Incerca „Colectionarul de ochi „ SAU „Reanimator „

| D4ny3l4 a răspuns:

A Nightmare on Elm Street, Drag me to hell, Eight Legged Freaks, Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7 the 13 ghost

| gabimladin a răspuns:

The texas chainsaw massacre

| natearchibald a răspuns:

Mirrors, Insidious, The Shining, The Exorcist, Poltergeist, The Ring, Dead Silence, Constantine.

| ValyComan a răspuns:

Wrong Turn, Wrong Turn 2, Wrong Turn 3, Wrong Turn 4, Case 39

| Denis777 a răspuns:

Scary movie, camera 1408, sau 127 de ore, si mai era unu cu armata de zombi dar nu stiu cum se numeste, the grounge(blestemul) nu stiu cum se scrie sau interviu cu un vampir

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Orice film din seria Saw. Sunt cu adevărat horror! Apoi poți încerca House of wax
Child's Play 1 și 2 (care sunt filme cu Chuky)
Mirros 1 și 2
THE WOMAN IN BLACK super scarry!
Halloween 1 și 2
Vizionare plăcută! :*

| eusicumine98 a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7; mirrors; road kill; room 1408; The Exorcism of Emily Rose
Cele mai bune filme horror pe care le-am vazut!

| natearchibald a răspuns (pentru AnnaKarenina666):

In seria Child's Play sunt 5 filme (Child's Play 1, 2, 3, Seed of Chucky, Bride of Chucky), iar in Halloween inca 8 pe langa remake-uri. Recomanda-i si tu toata seria, nu doar 2 filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcist din 1973 - vei fi surprinsa ce real pare, si Case 39 - cu o fetita diabolica.

| AnnaKarenina666 a răspuns (pentru natearchibald):

Eu i le recomand pe cele pe care le-am văzut eu. Din moment ce pe celelalte nu le-am văzut habar n-am cum sunt. Și în legătură cu Halloween recomandam remake-urile pentru că acelea mi-au plăcut mie și le știu, filmele originale și vechi nu mi s-au părut cine știe ce de groază.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underground, Camp Hope, Madison County, Prometheus, The Task, Intruders, Camel Spiders, Road Kill, Don't Look Up, Open House, Shelter, Frozen, Exorcismus, Uninhabited, The Tunnel, Scream 4, Eaters.

Funda!

| CamyTssuu a răspuns:

Unborn
The grudge
Saw
The exorcism of Emilly Rose
Drag me to hell

| QuaresmaRicardo a răspuns:

Asa-i