| annaanne3 a întrebat:

Saluuut salut TPU:* Ajutati-ma si pe mine putin! Tocmai am terminat sa ma uit la Gossip girl, acum urmaresc Pretty Little liars dar tine o saptamana sa apara un episod. Vreau sa stiu si eu daca imi puteti recomanda vreun serial de genul acestora doua. Sa fie neaparat cu adolescenti, chiar nu imi plac acelea genul anii 80-90, sau genul two and half men, cu rasete in fundal happy Deci daca imi puteti recomanda ceva foarte bun vaa rog nu ezitati! Multumesc mult. Funda!:*

Răspuns Câştigător
| simiii08 a răspuns:

90210,e un fel de gossip girl, doar ca nu sunt toti asa bogatibig grin Actiune este in Beverly Hills, si este un remake dupa cel din anii 90. Dar nu te speria, nu au legatura.Mai este si 10 Things I hate about you, tot asa cu adolescentihappy.Dar 90210 are cam 3 sezoane si celalalt a fost anulat la al doilea.Asa ca ai 8 sezoane de One Tree Hill daca preferi ceva mai lung, insa personajele cresc pe parcus. Daca tot mai vrei ceva si Glee e acceptabil din plictiseala, nu sunt mare fana.

8 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

The vampire diaries

| justme_4720 a răspuns:

-10 Things I Hate About You
Surorile Stratford, Bianca si Kat, au teluri foarte diferite in viata. La noul lor liceu, este clar ca una dintre surori vrea "sa se separe de turma", iar cealalta nu-si doreste nimic mai mult decat sa se integreze. Kat este o feminista inteligenta si incapatanata care vrea sa salveze lumea si sa scape de liceu cat de repede posibil. Dar cand il cunoaste pe rebelul Patrick Verona, scanteile incep sa zboare. Bianca este o fata sociabila care isi doreste sa fie populara, dar cand majoreta sefa o alege doar drept mascota, isi da seama ca are cale lunga de batut. In timp ce incep un nou an scolar cu multe probleme la liceul Padua, Kat si Bianca incearca sa se descurce cu pustimea populara, cu baietii si cu sufocantul lor tata.

-The Vampire Diaries

| plasticsmile a răspuns:

E misto si preason break sau the vampire diaries daca iti plac cu vampiri big grin tongue

| Nicooooo a răspuns:

1) 90210
2) Waiting for Forever

| liladyna a răspuns:

Mm.el internado? jurnalele vampirilor? glee? skins? nu stiu...

| Amy_3937 a răspuns:

The vampire diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries, Supernatural, Nikita, Buffy the vampire syaler.
Nu cred ca sunt genul tau de seriale din cate ai zis mai sus, dar merita sa incerci sa te uiti la ele. Mie una, mi-au placut happy

| anne_3883 a răspuns:

90210 gen gossip girlwinking
fundabig grin