| axeel02 a întrebat:

Saluuuuut TPU! As vrea si eu un film bun horror (nu conteaza anul in care a fost lansat). Cand ma refer la bun, ma refer la faptul ca, ori trebuie sa aiba multe,, jump scares", ori sa aiba o actiune misto si sa te tina in suspans! Astept raspunsuri cat mai multe, sa am de unde alege =).

Răspuns Câştigător
| George20123 a răspuns:

Get out, gerald's game, the evil within, it comes at night.Am vazut toate filmele horror bune existente, ti am prezentat cateva care mi se par ok happy

10 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

The conjuring 1 si 2, insidous 1-4, cartea mortilor, the women in black.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Resident Evil, Texas Chainsaw massacre, House of wax, White noise, Wrong turn, Mimic, Jeepers creepers, ***... sunt o grămadă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, poate și Silent Hill... și altele.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Horror cu jump scares inseamna un film prost.

| axeel02 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Din perspectiva ta happy

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru axeel02):

Da pentru ca oricine poate sa faca un film cu jump scares. Eu prefer filmele mai vechi unde conteaza poveste si modul in care sunt ucise persoanele.

| axeel02 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Atunci spune unul din acela

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru axeel02):

Texas Chainsaw Massacre, The Shining, Friday the 13th, Halloween,.

| Justlikeme2 a răspuns:

IT, Insidious, A quiet place, Anabelle, Truth or Dare, Zi de naștere mortala, Blestemul, Meg, The predators.

| zamployer a răspuns:

Amityville horror ala din 2005, dupa parerea mea este cel mai smecher film horror