| iuonak93 a întrebat:

Sasuke il omoara pe Danzo? Si stiti ca la episodu` 203 din shippuuden o sa se bata si cu raikage si cu gaara? ii omoara pe raikage si gaara?

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

Heii,Sasuke -kun il va ucide pe Danzo(ink nu a aparut in ep dar daca vrei poti sa te uiti pe acest site cap. "Moartea lui Danzo http://www.anime.kage.ro/manga/naruto/naruto-481.php)Iar in privința lui Raikage-sama si Kazekage-sama=Nu vor muri din contra Raikage-sama era sa il ucida pe Sasuke-kun dar a venit Madara și l-a teleportat. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| PinkDea a răspuns:

Pe Danzo o sa il omoare dupa ce se termina intalnirea kagelor ...Pe raikage si pe Gaara nu ii omoara