| Stefy2404 a întrebat:

Se aude ca Breaking Dawn va fi interzis minorilor sad.
Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| Dacianna a răspuns:

Mi se pare o prostie pentru ca :
1. numarul spectatorilor va scadea radical
2. sunt o multime de " minori care il asteapta cu nerabdare" ( printre care ma numari si eu"
3. in carte nu erau scene care sa nu fie indicate minorilor intrucat acestia au spus vor sa respecte cartea scena cu scena

9 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Atâta timp cât există pe internet si poţi să îl descarci poţi să vezi ori ce film, chiar dacă e interzis minorilor. Nimeni nu are ce să îti facă. happy

| amc a răspuns:

Neinteresant.eu tot il vadlaughing)

| Stefy2404 explică:

Cartea am citit-o.

| mdany a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.Deci din cate am citi ar aparea numai prin toamna anului 2011, cam trist.Imi place filmul la nebunie la unele scene imi vine sa (plang), eee, mai glumesc. Dar ii super filmul nota 10.Si bine ar avea cateva scene xxx, dar nu sunt cine stie ce. Daca ai vazut primele parti ai observat ca la inceputul filmului scrie intr-un cerc rosu (18). Semn ca filmul este putin extravagant. Dar acum incalcam si noi legile putin asa numai.Ca acum noi rata ultima parte al filmului pentru nu stiu ce "lucruri". Si pana la urma sintem oameni si nu trebuie sa ne rusinam pentru cele vazute.pa

| ZxPoox a răspuns:

Eu cred ca nu e cine stie ce intorsatura a filmului. Cred ca autoarea a vrut ca ultima parte a seriei Amurg sa fie mai. speciala. Renesmee [copilul lui Edward si al Bellei daca nu ai citit cartea] a fost conceputa cumva nu? Sa nu crezi ca daca filmul o sa fie interzis minorilor nu o sa mai fie asa de beautyful. love struck

| costi a răspuns:

Pai motivele sunt destul de greu de descifrat, dar m-am gandit la umrtoarele:

1. exista o crima descrisa in detaliu, pentru ca americanii stiu ca asta prinde la public si in general nu stiu sa faca un film cu ceva mai multa inteligenta decat un cozonac

2. este o scena hardcore, sau bdsm, sau hardcore cu bdsm, sau sex simplu, iar ultma varianta ar fi foarte boring

3. sa se uite cat mai multi minori, stii povestea fructului interzis de mama soacra

| costi a răspuns:

Ar fi fost bine sa deschizi si o cartzulie de gramatica, draga stefy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

Oricum daca va fi interzis, sigur se va gasi pe net.happy
MAi bine citeste cartea:* Este superba:*