| ReadMe a întrebat:

Se plange la filmul " Inchisoarea ingerilor"? ca nu inteleg de ce are cea mai mare nota de pe imdb la care toate filmele bune au note mici?

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Daca plangi la un film nu inseamna ca-i si extraordinar.
Eu personal n-am plans la el, dar mi-a placut.

| xBya a răspuns:

E un film foarte bun si isi merita locul. Se plange, nu se plange, asta depinde de la persoana la persoana; nu toti interpreteaza la fel, nu tuturor de transmite aceleasi lucruri.
La fel si cu raportul nota/film, sunt pareri subiective, iar daca majoritatea il considera un film bun, asta nu inseamna ca si tu il vei considera la fel. De aia exista trailere, descrieri, etc.

| CityOfSatan a răspuns:

Nu as spune ca e chiar atat de emotionant, dar e unul dintre filmele bune.