| PredatoR a întrebat:

Am observat ca la televizor nu s-a difuzat niciodata macar unul din filmele "The Godfather", de ce? Filmul este destul de vechi deci nu cred ca ar costa foarte mult ca sa poate sa-l difuzeze si in al doilea rand este pe locul 2 in top pe IMDb la cele mai bune filme. Este un film foarte bun ce merita difuzat si nu inteleg de ce nu il da. Care este motivul?

4 răspunsuri:
| maverick0102 a răspuns:

La difuzat de cateva ori pe prima tv in ultimii ani

| blackcat99 a răspuns:

Intr-adevar, l-au mai difuzat, insa destul de rar fata de celelalte filme. Plus ca e vechi, si drepturile catre creatorii filmului costa destul de mult, avand in vedere ca este un film bun. Fiind si vechi, se gandesc ca poate oamenii l-au vazut deja, si nu o sa mai aiba audienta. Sper ca te-am lamurit. O zi frumoasa!

| Azµre a răspuns:

L-au dat de atâtea ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil costa o avere pentru televiziunile din Romania sa difuzeze asa ceva. Imi amintesc ca a fost in urma cu vreo 5-10 ani. Urmareste si tu canalele astea specializate pe filme MGM, HBO, etc, nu stii niciodata de unde sare...Nasul! happy