| SaSwk3 a întrebat:

Seara TPU, cine stie niste animeuri de graoza gen highschool of the dead, da sa fie graoza si romane XD

Răspuns Câştigător
| bloodbaa a răspuns:

Highschool of the dead e un anime super. abia astept sezonul 2 ca la manga ma uit deja si e super.
Alte anime... pai:
-Hell girl
-Mermaid Forest
-Trinity Blood
-Kakurenbo: Hide & Seek
-Boogiepop Phantom
-Jin-Roh: Wolf Brigade
-Vampire Hunter D: Bloodlust
-Gantz (asta e super)
-Hellsing
-Elfen lied
Astea sunt care am mai vazut din ele si mi se par interesante... uitate la ele. mai ales la Gantz si la Elfen Lied.
Bafta!

1 răspuns:
| LaviLavi a răspuns:

Mie mi-au placut "ghost stories" nu e ca highschool of the dead da e cu fantome.Mai erau unele "07-ghost" da nu le-am vazut mi le-a povestit o fata si mi s-au parut interesanta sau mai era " ghost hunt". Sper ca te-am ajutat happy