| UnderLife a întrebat:

Serial sau film cu adolescenti

6 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Gossip Girl - este un serial cu adolescenti.
Seriale frumoase mai sunt si " The Vampire Diaries[SUPERB]; Pretty Little Liars; The Secret Circle; Ghost Whisperer "

| PriliBlueBlood a răspuns:

Deci tu vrei cu adolescenti gen skins sau misfits sau gen 90210 si gossip girl?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Filmul "în dormitor" ( cu Sandra Bullock? Nu mai stiu). Că mi-e un somn....de nu-ți mai spun.

| SuciuFlo a răspuns:

PROJECT X incearcal
da funda daca til place:*

| pufyy a răspuns:

Buna!
Deci big grin :
-the last song
-lol
-a walk to remember
-remember me
-the vampires diaries
-waiting for forever
-dear john

Da stiu toate sunt de dragoste laughing..ador filmele de dragoste big grin si daca tot ti'am dat atatea exemple iti mai dau unul big grin desi nu este cu adolescenti."the vow" (asta e bonus laughing )
Sper ca'ti vor placea!
Pupici!