| Anonimaams a întrebat:

Seriale faine care sa te prinda din primele 5-10 minute? De preferat pe Netflix sau HBO

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

The Witcher

| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
Luther
Suits
The Boys
The Blacklist

| Nemessys a răspuns:

Nu prea ai sa găsești asa ceva. Marea majoritate a serialelor, dacă nu chiar toate, au chiar și primul episod extrem de plictisitor pentru ca este mai mult un intr-o.

Îți sugerez sa vezi episodul 7 8 9 sau 10, depinde câte episoade are sezonul. Dacă îți place, atunci îl iei de la 0, dacă nu, next.

| Nemessys a răspuns (pentru Nemessys):

Ignora cratima de la.,, într-o". Site ul ma corecteza automat. Voiam sa pun iintro de la INTROducere.

| CleanHeart a răspuns:

Casa de papel
Elita
Meteor garden
The rain
Oglinda neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hangoso...funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Knightfall

| morfeo a răspuns:

Stranger things

| Vreoproblema a răspuns:

Umbrella academy, legacies, sabrina, lucifer. (Netflix)

| Zosima123 a răspuns:

Intrusul (icerde) e pe YouTube. E super serial.