| GolopențaAdrian a întrebat:

Seriale interesante gen Under The Dome,Jericho, Manifest, Fringe si Bloom?

19 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gen Fringe este The Strain/Gen Under The Dome:Wayward Pines, Persons Unknown (mini-serie)/Gen Manifest încearcă Lost, iar gen Bloom ar fi Heroes, The Leftovers

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Lost am vazut cateva episoade si the strain unul sau doua iar restul nimic

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Sunt curios de Wayward Pines si Persons Uknown

| GolopențaAdrian explică (pentru GolopențaAdrian):

Si The Leftovers

| lpavel a răspuns:

Iata unul:
Warehouse! happy

| GolopențaAdrian explică (pentru lpavel):

Am uitat sa zic si gen serialului Blood

| GolopențaAdrian explică (pentru lpavel):

Bloom scuze

| GolopențaAdrian explică (pentru lpavel):

Warehouse 13 sau care?

| lpavel a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Da, Warehouse 13! Vad ca cineva a pomenit de serialul Lucifer, da si ala e bun dar Warehouse 13 este mai bun! Iar lucifer nu e cu diavoli cum ai zis big grin e mai mult un serial politist iar lucifer care chiar e regele iadului (in film e ca un om) se indragosteste de o politista iar apoi devin parteneri in politie etc

| Sn4k3 a răspuns:

Luther
Peaky Blinders
Game of Thrones
La Casa De Papel
The Mentalist
Taboo
Lost
Suits

| alex15ccc a răspuns:

Stranger things

| CosminAka123 a răspuns:

Poti explica ce fel de seriale si anume ce se petrece, ce subiect urmaresti.

| GolopențaAdrian explică (pentru CosminAka123):

Un subiect interesant ceva care este mai unic

| CosminAka123 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Sunt multe seriale care sunt unice laughing) The walking dead, este unic subiectul, zombii. Lucifer este unic, despre diavol pe pamant, Prison break, unic si el laughing) sunt multe

| GolopențaAdrian explică (pentru CosminAka123):

Primul si ultimul am vazut din ele dar nu tot

| CosminAka123 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Incearca Lucifer, este super

| GolopențaAdrian explică (pentru CosminAka123):

Nu vreau sa vad serial cu diavoli

| CosminAka123 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Breaking bad

| GolopențaAdrian explică (pentru CosminAka123):

L-am vazut sa fie un serial interesant gen serialele de mai sus