| anonim_4396 a întrebat:

Seriale Netflix bune tip sf / fantezie, cum ar fi cei100 / thewalkingdead /teenwolfs /arrow

Cum este serialul grimm?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, Sense8, Black Mirror,Stranger Things,Chilling Adventures Of Sabrina,The OA,Nightflyers, The Mist, Gotham, Riverdale, 3%, Siempre Bruja, The Innocents, Kiss Me First, Osmosis

| Sn4k3 a răspuns:

Stranger Things
Lucifer
Umbrella Academy
Bunicel si grimm.

| EmanuelT a răspuns:

Hannibal, Dexter, The Vampire Diares, Origins și dacă ai pus și Arrow atunci îți recomand Luke Cage și Iron fist, sper că ți-am fost de folos.

| Spartacus12345 a răspuns:

Nu cred ca sunt neaparat de tip fantezie, dar poti incerca True Detective, The X-Files, Breaking Bad, The Wire, Twin Peaks, The Secret Cirle, American Horror Story, Narcos, How I Met your mother, The Night of, Modern family
Sper sa iti placa!

| Ajaj a răspuns:

Te poti uita la Under the dome sau unul care nu e pe fantezie dar super. Orange is the new black

| Mihnea33545 a răspuns:

Cred ca Stranger things e cea mai buna alegere. Si ai nororc, ca tocmai a aparut sezonul 3 si e genial. Sper sa iti placa, eu il ador.