| Bratu_Mihai_1996 a întrebat:

Seriale vampiri, puteri supra naturale sau horror? (Terminate daca se poate?) Multumesc! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD,The Originals,Legacies (spin-off TVD și The Originals),A Discovery Of Witches,Teen Wolf,Hemlock Grove,True Blood,Valemont (mini-serie),The Magicians,Damien,Stranger Things,Ravenswood,Shadowhunters: The Mortal Instruments,Nowhere Boys, Scream Queens, Harper's Island (mini-serie),Bedlam,The Gates,TSC, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, The Gifted, The Tomorrow People, Star-Crossed, Believe, Beyond, From Dusk Till Dawn: The Series