| marina1253 a întrebat:

Ce seriale stiti care sunt terminate? (cu vampiri, anime, orice gen)

6 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Pai Sony si steluta ei norocoasa, Zack si Luther, phineas & ferb.
Si daca vrei unu neterminat :Tanar si Nelinistit rolling on the floor Mai ai de asteptat pana se termina rolling on the floor
Sfarsit rolling on the floor

| marina1253 explică (pentru MissDi):

Ma uit la Tanar si Nelinistit pana la pensie si nu se termina rolling on the floor

| MissDi a răspuns (pentru marina1253):

rolling on the floor

| faramatania a răspuns:

Lost
The O.C
Gossip Girl
Caprica
The Sopranos
Californication
Prison Break
Heroes
One Tree Hill
Being Human (UK 2008)
Charmed
Drive (2007)
Chuck
Knight Rider (2008)
Fringe
10 Things I Hate About You
Human Target
Desperate Housewives
Kindred: The Embraced

| mdaria a răspuns:

Fringe, Eureka, Warehouse 13.

| BogdanFRD a răspuns:

X-Files,Lost,Jericho.Supernatural care nu e terminat dar e la sezonul 8.