| jocuri344444 a întrebat:

Serialul minti criminale fiecare episod are povestea lui sau fiecare sezon are povestea lui?

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Fiecare episod are povestea lui, îl urmăream și eu până acum câteva luni. Mai sunt uneori câte două episoade cu continuitate, dar mai rar.

| jocuri344444 explică (pentru adryang78):

Perfect,cate sezoane ai vazut? si cum ti s-a parut? toate sunt bune? sunt si interviuri cu criminali?

| adryang78 a răspuns (pentru jocuri344444):

Sincer, nu știu câte sezoane, fiindcă nu am urmărit constant. În plus, eu îl vedeam pe AXN și ei au obiceiul să difuzeze episoade în mod repetat și să amestece episoade din sezoane diferite. Sunt anchete, dacă la asta te referi.

| jocuri344444 explică (pentru adryang78):

Pai si interviuri sunt in fiecare episod sa intrebe oamenii in sectia de politia de ce a facut aia etc? de unde vine suspansul?