| Кицану_Андрей_1999 a întrebat:

Sezonul 13 din supernatural când apare?

5 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Episodul 1 din sezonul 13 va fi difuzat pe 12 octombrie 2017 iar filmarile pentru acest sezon vor incepe pe 10 iulie.
O veste si mai buna pentru fani vine de la postul CW care e gata sa confirme si sezoanele 14-20! Bafta!

| Rimidalvv a răspuns (pentru nirocino):

Este extrem de ne-adevarat, sezoanele 14-20 nu o sa mai apara, CW au intentie de a continua cu supernatural pana la infinit, dar Jared Padalecki si Jensen Ackles ( actori principali) si producatorul bob singer au decis sa termine cu serialul ( au vrut sa termine inca de la sezonul 12 dar au decis sa aduca serialul la un sfarsit demn inloc sa il lase neincheiat)

| nirocino a răspuns (pentru Rimidalvv):

Parcă şi cu dacă se plimbau c-o barcă.happy
Că o fi cum spun cei de la CW sau protagoniştii serialului o să vedem la anul, noi să fim sănătoşi!happy
Până una-alta, cu sezonul 13 rămâne cum am stabilit.

| Banica_Robert_1998 a răspuns:

Salut, puteți sa imi da-ti si mie link-ul de la episodul 1 sezonul 13.