| RxP a întrebat:

Skins U. K. e un serial bun? Adica merita?happy

Răspuns Câştigător
| SweetSacrifice a răspuns:

L-am vazut pe tot.love struck Pai acum depinde de persoana,oricum nu cred ca ai unde sa gasesi serialul in romana pe internet deci,ar fi varianta British, care e destul de draguta. Deci, vreau sa te anunt ca sezoanele 1 si 2 sunte cele mai frumoase.Se schimba caracterele din 2 in 2 sezoane, in total fiind 6 sezoane thinking cred,oricum,mie mi-a placut,dar nu a fost cine stie ce,adica mie mi-a placut mult dar altora nu prea,poate deveni plictisitor,dar nu e chiar asa,acum depinde de persoaaana.
Aaa,si o sa fie cam pervers,te anunt ca sa fi sigura. happy Oricum, merita vizionat. big grin
Daca ai intrebari, sa imi spui.