| HoldTheDoo0r a întrebat:

Sluuut,imi puteti spune niste seriale care v au placut dar sa fie din 2016

6 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

American Crime Story, Westworld, Luke Cage, Atlanta, Speechless.

| faramatania a răspuns:

Mad Dogs, The Night Manager, Westworld, The Night Of, Baskets, 11.22.63,Stranger Things,Damien,The Shannara Chronicles, altele: Eyewitness și Valea Mută, Second Chance, Colony, Shadowhunters: The Mortal Instruments

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Flash imi place

| aCek1ng a răspuns:

Westworld, Stranger Things, Luke Cage, The Crown, The Get Down.

| Tenzor a răspuns:

Stiu doar anime-uri. Iti recomand sa incerci ceva nou si sa te uiti la anime-uri. Chiar daca ai o parere proasta despre ele sunt foarte interesante si captivante. Poti incepe cu one punch man.

| IulianCreativ a răspuns:

Arrow
The Flash