| NicoletaNikol12 a întrebat:

Spuneti de cine va place mai mult din serialul Violetta ca sa fie cu ea de Thomas sau de Leon. Eu cred ca il aleg pe Thomas, pentru ca iar sta bine cu Violetta, dar si lui Leon (il prefer pe THOMAS happy ) spuneti voi cu cine ati vrea sa fie Violetta cu,,Leon" sau cu,, Thomas" si de ce....

4 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

I-ar sta bine cu leonbig grin

| Musique a răspuns:

Eu cred că o să mă abțin.
Până la urmă, avem gusturi diferite.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca l-as alege pe Leon laughing Imi pare ca lui chiar ii pasa de Violetta tongue Ii face mereu complimente, are grija de ea, o protejeaza, etc tongue

| pisii11 a răspuns:

Leonwinking pentru ca i-a demonstrat de multe ori ca o iubeste cu adevarat.Si s-a schimbat pentru ea.