| Natyyyyy a întrebat:

imi spuneti va rog si mi-e parerea voastra care e mai frumos Leon sau Tomas happy!? :* Serialul Violetta! happy

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Buna, eu cred ca Tomas

| Natyyyyy explică (pentru R0co3):

Si eu! Te declar castigator! happy

| Ciocolina a răspuns (pentru R0co3):

Eu nu te invinuez, dar totusi trebuie sa recunosti ca Leon e mai fermecator(mai ales in sez. 2). Nu te oblig, fiecare cu parerea lui.
Acum eu vreau sa iti spun parerea mea. Leon, la inceput stim cu totii ca a fost cu Ludmi, s-a apropiat de Vio numai ca sa-l faca gelos pe Tomas, care i se parea ca se da la Ludmi. Dar, cu timpul, impotriva vointei lui, Leon devine indragostit lulea de Vio si incepe sa aiba din ce in ce mai multe conflicte cu Tomas si (in sez.)Diego. In sez. 1, Leon este sigur de ceea ce simte pentru Vio, dar in anul urmator(in sez. 2)devine mai instabil de ceea ce crede si astfel incearca sa o uite pe Vio apropiindu-se de Lara. Insa, Leon nu e constient de faptul ca de fapt nu o iubeste pe Lara, ci pe Vio. Pana la sfarsitul sez. 2 se va trezi la realitate si va fi din nou cu Vio(se impaca in ep. 79), iar la finalul show-ului din ep. 80, Leon o saruta pe Vio.
Pe partea de fizic, la Leon nu am ce comenta, in afara de faptul ca ma face sa rad da fata lui atunci cand e nervos. Arata destul de bine! Si are o voce minunata(se potriveste cu cea a lui Vio de minune), calda si plina. Asta e o parere pe care sa ai incredere(am facut multi ani de muzica).
Eu votez cu Leon.

9 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Mie sincer imi place mai mult Leon.dar acum depinde dupa gustul fiecaruiahappy

| SuneteDeChitara a răspuns:

Niciunul.

| vikisim333 a răspuns:

In violetta2 violetta va ramane pina la urma cu leon happy

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Tomas, categoric!

| fanuldinamo a răspuns:

Pai sa fiu sincer nu stiu pentru ca Thomas pleaca in Spania si Violetta ramane cu Leon poate din cauza ca a plecat Thomas poate din cauza ca Leon e mai frumos. nu stiu

| LoveVioletta a răspuns:

Dupa mine Leon, dar violetta ramane cu Tomas.

| irinutza236 a răspuns:

Eu zic ca ambii sunt draguti, dar Leon e cap de lista.

Întrebări recente