| Miruna1279 a întrebat:

Spuneti-mi cel mai bun film horror in opinia voastra. happy

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Shutter, Saw, The presence si mai ales Psyho...merita vazute deci nu puteam sa pun doar unulhappy

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

The grudge

| LoL a răspuns:

The clinic...e cel mai bun film ...nu e ffffffff horror dar in schimb are o poveste super frumoasa.acest film simbolizeaza iubirea unei mame pentru copilul sau

| KingJulien a răspuns:

Masacrul din Texas 1, 2, 3,...

| Anime1222 a răspuns:

Am multe big grinon't be afraid of the dark,House of wax(asta chiar e infricosator),Human Centipede, The Incubus, The Nightmare of Elm Street 3, Parfume(e vechi si nu chiar e de groaza) funda?

| denisuka1529 a răspuns:

Buna! Eu cred ca Dead Silence sau House of Wax P.s uitete la ele sunt super

| CeVreauEu a răspuns:

Shutter, e un foarte bun film horror. Crede-ma ca m-am uitat la el acum cativa ani si chiar si in ziua de azi cand ma gandesc ma ia asa cu fiorilaughing Merita vazut happy Sper ca te-am putut ajuta, love struck

| RaZ4Ing a răspuns:

The Grudge, Saw [1, 2,3, 4,5,6] si mai stiam dar astea le-am retinut I don't want to see

| bybysh a răspuns:

Autopsi