| BandOfHorses a întrebat:

Spuneti-mi ceva filme tari la care sa ma uit gen SF, actiune, comedie, thriller

3 răspunsuri:
| Jeyrey a răspuns:

Forrest gump,(comedie), Seria star wars(sf ) seriile terminator rocky rambo (in caz ca ai ratat unele), the boy in the stripped pyjamas, Thor, Mr Bean's Holiday, si multe altele.

| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

Pai comedie la filme cu edie murphie, sf uitate pe axn daca cauti seriale, avatar, the hurt luckur etc

| tdsstef a răspuns:

THe Hangover ( I si II), Jackass, Hall Pass, Hannah, The Sniper:Reloaded, American Pie(1.7), Scarry Movie(1.4), 17 again, Drive Angry, Centurion, Robin Hood 2010 etc. Cauta pe cinemagia, acolo poti sa vezi o multime de filme si poti sa le cauti dupa an, tip(actuine/comedie/istoric.), tari sau premiate. Vizioanare placuta!