| loredana_3945 a întrebat:

Care sunt cele mai tari filme de comedie sau actiune?

Răspuns Câştigător
| wasyl3 a răspuns:

De actiune mie mi-au placut in general :
- The Expendables (1 si 2)
-Safe
-Fast & Furious 5
-Triplu X (2) - mai vechi asta...
-The Avengers 2012
- Serialul Spartacus, asta e mai dur
- Man In Black 3
- Total Recall
De comedie:
- Ace Ventura (1 si 2)
- Friends (serial, foarte misto)
- Ice Age (Continental Drift)
- Madagascar 3 (Europe's Most Wanted)

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

De acţiune încearcă "RECOIL", The Wrestler, Rocky, Real Steel, Demon pe două roţi, Faster.

| ruddy a răspuns:

Uita-te la :Yes Man (2008),The Girl Next Dor, Projectangry2012):X:X, 17Again, 21Jump Street, Ted, Take Me Home, That's my boy, Road Trip Beer Pong, Milion Dolar Baby, Horrible Bosses love struck, Hall Pass... cateva detul de faine, ar mai fi dar mi-e lene sa mai scriu laughing uitete la astea pana atunci, toate is comedie funta?