| SDavidS a întrebat:

Spuneti-mi niste filme asemanatoare foarte foarte mult cu Sherlock Holmes 2. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Incearca Sherlock Holmes, serialul, desi se petrece in timpuri moderne, caracterul este mai inteligent si mai misto decat cel din Sherlock Holmes 2, desi eu tot Sherlock Holmes 1 si 2 preferhappy

Mai incearca si :

Angel And Demons
National Treasure: Book of Secrets
The Da Vinci Code
The Brothers Grimm
National Treasure
Van Helsing
Shanghai Knights
From Hell ( Despre Jack The Ripper)
Shanghai Noon
Wild Wild West

PS: Nu toate sunt exact ca sherlock holmes, asa cum a mai zis cineva pe aici, unele se petrec in ani diferiti, altele sunt mai mult comedie, altele sunt cu detectivi... happy

| maximusy a răspuns:

The zodiac big grin

| TOoORex a răspuns:

Nu e 100% indentic dar daca esti atent si vei intelege tot ce se petrece acolo iti va place. filmul se numeste suprematia lui bourne

P. S.: nu e cu detectivi si alte cele dar e super tare

| NightWing a răspuns:

Iti spun niste filme politiste:
Identitatea lui Bourne
suprematia lui Bourne
ultimatumul lui Bourne