| DeathTheKid a întrebat:

Spuneti-mi niste filme horror bune, ceva care sa ma sperie.Am vazut pana acum o multime care aveau renume de "cel mai tare film horror, cel mai infricosator etc" si nu era nimic de capul lor, vreau un film care chiar sa ma sperie.

Răspuns Câştigător
| arhivistu a răspuns:

Paranormal activity sau the shining

4 răspunsuri:
| deny_3888 a răspuns:

Poti sa incerci si Drag me to hell. Eu nu prea ma uit la genul acesta de filme dar o prietena de-a mea spune ca este superb flmul. Incearca-l

| Sebastian_3723 a răspuns:

The grudge...:-s nu m-am putut uita si la partea a doua de frica :-s

| Ford a răspuns:

Pai "Stay alive" si "Final Destination 2".(nu sunt un fan al filmelor de groaza dar astea mi-au placut)... A si daca vrei unu mai vechi incerca "Texas chainsaw massacre ".

Răspuns utilizator avertizat