| hadasan a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale care chiar v-au placut, eu am vazut pana acum Prison Break si the vampire diaries, nu vreau cu vampirii si nu gossip girl. Cele mai multe si mai faine primesc fundita

10 răspunsuri:
| cioko a răspuns:

Dexter

| Achilles_1666 a răspuns:

Tot asa ca tine am urmarit si eu plus inca acestea Supernatural (mi se pare cel mai reusit serial), Grey's Anatomy si Dexter... Sper sa-ti placa.

| Parisblue a răspuns:

Pai eu urmaresc pe vplay [vplay rocckk!

| Question_3829 a răspuns:

Dr. House e cel mai bun serial pe care l-am vazut...ar urma Prison Break si CSI

| serialeonline a răspuns:

Spartacus gasesti pe http://www.serialeonline.biz/ ia vezi du-te la cautare sus si scrie "Spartacus" si vezi toate sezoanele si episoadele, totul online.

| Măcrin a răspuns:

2 seriale istorice f. bune:
> Spartacus Blood and Sand
> Rome

| HypnoticA a răspuns:

How i met your mother, Chuck, The V's e interesanta asa idea, Glee,

| Ado_6474 a răspuns:

Nikita,Pretty Little Liarswinking

| RadZor a răspuns:

Dr house happy