| Deeea_3506 a întrebat:

La ce serial sa ma mai uit daca am vazut Gossip Girl, Pretty Little Liars, Grey's Anatomy, Prison Break si Vampire Diaries?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

True Blood` love struck
The secret Circle` :X [Neaparat sa te uiti ]
The Legend of The Seeker ` :d
The Listener :d
Eu m-am uitat cam la 20 si ceva de seriale laughing) si nici eu nu mai stiu la ce sa mai ma uit tongue

7 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

The Mentalist, NCIS: Naval Criminal Investigative Service, House M.D., Medical Investigation (Dacă îți plac seriale de genu ăsta tongue).

| marina28 a răspuns:

The Secret Circle, The Lying Game, One Tree Hill, Fringe, Hellcats.

| alymiky13 a răspuns:

Pariu cu viata, RBD, teresa, suflet raticit, lola, jocul seductiei, triunful dragostei.

| alymiky13 a răspuns:

Pariu cu viata, RBD, teresa, suflet raticit, lola, jocul seductiei, triunful dragostei, numai iubirea/

| uiteasa a răspuns:

The Secret Circle, The Lying Game, Modern Family, 90210, How i met your mother
sunt toate foarte bune :X

| Deeea_3506 explică:

Hei.The Secret Circle numai 5 episoade are deocamdata?sad