| LeXi1 a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale frumoase de tot felul SF, etc in afara de Gossip Girls, The vampire Diaries, Truee Blood, 90210, Pretty Little Liars, The secret Circle, Supernaturale.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Heroes. E in gen X-men doar ca e cu mai multe puteri si mai fain ca scenariu. Am si un blog cu filme fantasy (cred ca asta e si genul tau) http://filmefantastice.webs.md/. Serialul meu preferat e Battlestar Galactica dar nu stiu daca iti plac chestiile super-complicate :)

1 răspuns:
| GossipGirL93 a răspuns:

Incerca dexter e super tare))