| alexa03 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale bune ( in afara de : Gossip girl, pretty little liars, the vampire diaries, the carrie diaries, the secret circle, House MD, grey's anatomy, desperate hausewives,, 90210. behind human, true blood, blood ties, two and half man, )

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Beauty and the beast
Arrow
The hart of dixie
Private Practice
Sanctuary
One tree hill

| zDenYz a răspuns:

1. Sunt fana Star Trek e un serial foarte buna

2. The Office - mi se pare cel mai bun serial de comedie. E comedie fara ras pe fundal, cu elemente pe care sigur toti le traim la servicu sau in viata personala, dar duse putin la extrem. Judecati serialul dupa primele 4-5 episoade, pentru ca are de multe ori glume subtile, cu care trebuie sa te obisnuiesti.

3. The Middle - comedie. Imi place pentru ca prezinta viata de familie reala, cu oameni muncitori, din clasa medie, care se chinuie sa supravietuiasca.

4. Fringe - SF. A fost fain pentru ca imi plac SF-urile, dar unele lucruri erau cam trase de par. Recomand pentru fanii SF.

| EmyEmyy a răspuns:

Aceeasi Christine, alte aventuri
Mesaje de dincolo
NCIS : Ancheta militara
NCIS : Criminalistii
Austin & Ally
Minti criminale

Sper ca te-am ajutat big grin!

| Ana8785 a răspuns:

Poti sa alegi din aceste topuri cateva seriale pe care nu le-ai vazut pana acum.

http://www.blogvedete.com/category/top-20/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)

Recomand www.blogvedete.com daca vrei sa fi la curent cu stiri actuale despre vedete. Eu il citesc zinic si l-am mai recomandat unoer prieteni. Sper sa fi fost de ajutor :-)

| Asii99 a răspuns:

The Borgias
The newsroom
Game of Thrones
LOST:Naufragiatii
Dexter