| emotziky29 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce filme au mai aparut anul asta. Dau funda:X:X

Răspuns Câştigător
| DarkTemptation a răspuns:

Aicea vezi cele mai tari filme noi aparute: http://www.cinemagia.ro/filme-noi/2011/

3 răspunsuri:
| claudiu47 a răspuns:

Filme Noi Filme Gratis Filme Online Filme 2011 Seriale Online Movie Online Free Tv Online Jocuri Documentare Numai Pe Site-ul Tau :www.TheMoviesBest.com

| nom a răspuns:

Black swan,water for elephants,the king's speech, no strings attached, love and other drugs

| bogdan28 a răspuns:

Cel mai recent (si de calitate) film aparut este the king''s speech... a obtinut recent 4 premii oscar... filmul este chiar bun ti-l recomand cu placere