| keyti a întrebat:

Spuneti-mi si mie citeva filme de groaza. Fundita la cele mai bune filme.

Răspuns Câştigător
| alinae a răspuns:

1.Saw 1,2, 3,4, 5,6,7 (este sadic)
2.The unborn (este...tot misto )
3.A nightmare on the elmstreet (nu chiar foarte rau dar este misto)
4.The strangers (inspaimntator )
5.Casa de ceara (deasemeanea genial!)
6. Drag me to hell (are si niste parti scarboase )
7.Paranormal activity (este misto dar nu foarte infricosator...cu fantome )
8. Mirrors 1 si 2 (asta chiar merita vazut este suuuperrr)
9.The grudge (eu l-am vazut decat pe trei si nu prea este groaznic.)
10.The hauting in connecticut (asta este super si mi se pare ca era bazat pe un fapt real)
11.Friday,13th (este genial)
12. Ultima casa pe stanga ( de asemenea super)
13.The box (interesant)
14.The exorcist (este super! )
15.One missing call (interesant... dupa ce m-am uitat imi era frica sa raspund la telefon )
16.Papusa Chuchy-1, 2,3, 4 ( este misto )
17.Final Destination (erau 3 sau 4 parti...)
18. Orphan (genial!)
19. Wrong torn (este misto )

Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| nocomment_4400 a răspuns:

Stiu foarte multe mi-ar lua o vreme sa ti le spun dar m-am uitat ieri la jeepers creepers si mi-a placut ft mult:X este 1 si 2 iar 3 apare in 2013 sau 2011 nu mai stiu:dlaughing

| MrawR a răspuns:

Saw 7, The wall, firght night, inghetat de viu, scream 4, priest, ritualul, orfana. Cam astea sunt. Vizionare placutahappy

| fansollo22 a răspuns:

Pai stiu cateva foarte tari.
-13 Ghosts
-Nightmare on Elm Street(asta e o serie de 6 filme parca)
-Chucky(tot serie)
-Drawn of the Dead
-Bloody Night(e cu Bloody Mary)
-etc
Sunt o multime am sa dau edit daca imi mai amintesc.
Vizionare placuta happy!

| joker321 a răspuns:

Uita-te aici:http://www.cinemagia.ro/.Imi dai funa?

| alexia_6531 a răspuns:

Www.cinemaxx.com vezi acolo multe genuri de filme si de groaza... pot fii vizionate online e un site super cu treduceri si de toate! pot primi o fundita?