| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sa ma uit la the vampire diaries pe mobil? (Samsung galaxy y). Sau de unde pot descarca episoadele? Vreau episodul 5 din sezonul 2.

3 răspunsuri:
| yrynica a răspuns:

P.S. Va uitati? Va place? Merita sa ma uit la toate episoadele sau sa citesc rezumate de pe net?

| UatDaFacx3 a răspuns:

Parerea mea e ca merita. Poti sa vezi toate episoadele care au aparut pana acum pe vplay. ro si vinerea asta apare ultimul episod din sezonul 3.Tot ce trebuie sa faci e sa iti faci cont (e gratis) si dupa toate bune...scrii la cautare ``The Vampire Diaries`` si dai la ultima pagina despre serial, 26 cred ca e.incearac si tu pe acolo, ca mie imi merge perfect!

| yrynica a răspuns (pentru UatDaFacx3):

Mersi mult. :-);-)
Dar eu vreau sa ma uit pe mobil. Pacat ca nu mai sunt episoade pe youtube...