| sorin2407 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se numesc si cine le canta melodiile din filmul Real Steel 2011. funda

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

1. Fastlane – Bad Meets Evil
2. Here’s A Little Something For Ya – Beastie Boys
3. Miss The Misery – Foo Fighters
4. The Enforcer – 50 Cent (Unreleased)
5. Make Some Noise – The Crystal Method Featuring Yelawolf
6. Till I Collapse – Eminem
7. One Man Army – Prodigy & Tom Morello
8. Give It A Go – Timbaland Featuring Veronica
9. The Midas Touch – Tom Morello
10. Why Try – Limp Bizkit
11. Torture – Rival Sons
12. All My Days – Alexi Murdoch
13. Kenton – Danny Elfman

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Sorin, uite cum faci, cand cauti piese dintr-un film:
1) intri pe IMDb, scrii titlul filmului, iti apare cam asa http://www.imdb.com/title/tt0433035/
2) parcurgi Cast, Storyline, Details, Box Office si undeva mai jos dai de Soundtracks
3) faci click pe Soundtracks si iti apare cam asa http://www.imdb.com/title/tt0433035/soundtrack unde gasesti o gramada de detalii, uneori interesnte.
Daca nu vrei detalii legate de film, cauti direct piesele filmului pe Soundtrack-Movie.com si iti apare asa http://soundtrack-movie.com/real-steel/

| sorin2407 explică (pentru Leocerba):

Ms.imi pare rau ca nu pot da mai multe funde.

| Leocerba a răspuns (pentru sorin2407):

Vezi-ti de treaba, sorine, nu consuma curent degeaba cu funda aia, eu n-am raspuns la intrebare ce trebuie dar te-am invatat cat de cat sa cauti si sa gasesti un Soundtrack, ca doar n-o sa ai de fiecare data un Yandel care sa-ti ofere mura-n gura.Ă?