| BiiaBiianca a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de aventura, comedie sau animatie... ceva fain, ceva genul "spiderwick chronicles"..sau orice film fain in genurile acelea de sus.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen "The Spiderwick Chronicles":
1. "The Chronicles of Narnia" (mi se pare ca sunt 3 parti aparute)
2. "Bridge to Terabithia" ( la asta trebuie sa te uiti..nu cred ca vei regreta)
3. The Golden Compass
4. Pan's Labirinth
5. Inkheart

Nu stiu daca iti vor placea, dar iti recomand si: "Harry Potter", "The Hunger Games", "Sherlock Holmes", "The Lord of the Rings", "Pirates of the Caribbean", "Iron Man"..astea imi vin acum in minte.

Vizionare placuta!winking

| BiiaBiianca explică (pentru anonim_4396):

Hey..multumesc! o sa ma uit la trailare am vazut the golden compas si piratii din caraibe...si brave.dar multumesc pentru celalalte, o sa ma uit care-mi plac

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brave - animatie.
men in black -1, 2,3-comedi
the socerers appendice -sf

| 0Denis0 a răspuns:

Journey 2, Gulliver's Travels (2012), Narnia, Marvel Avenger's (2012), Mr. Poppins penguins, Ice Age Continental Drift, Batman The Dark Knight Rises, Brave

| BiiaBiianca explică:

Super faine filmele. unele le-am vazut dar cele care nu le-am vazut sunt...wow...superbe