| sei a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de comedie, la care sa razi calumea... Va rog.

Răspuns Câştigător
| Addy94 a răspuns:

Grown Ups, Grown Ups 2, The Hangover (1, 2,3),

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Incearca parodii. de ex Fireflyman (parodie dupa spiderman)

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Pfoai incearca Edy Murphy Extracterestul e funny rau, raulaughing sau incerka alte filme dar sa fie cu Edy Murphy ca sunt cele mai amuzante garantez

| AdRiAnHo97 a răspuns:

Iti recomand American Pie Reunion uite si un trainer: http://www.cinemagia.ro/trailer/american-reunion-6710/
Razi cu lacrimi :))

| Kity2202 a răspuns:

Despere dragoste si alte neunii, Desplicable Me 2, The Heat, Grown Ups 2.Marea mahmureala, The 40 Year Old Virgin (2005),Jackass 3D, Placinta americana, Superbad, Ted 2012, Ali G Indahouse, Date Night, Rango, 21 Jump Street!
Sper ca te-am ajuatat!
Funda?batting eyelashes